KONST / Litografier / Färglitografi 12837127
nr 1283 7127
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. PT, Kvinnor. Motivet: 60x39 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 21 oktober 2019
kl 18:42:42
21 okt